Gegrilde bospeen met geroosterde noten, gorgonzola en honing

Als je dacht dat een wortel saai was, think again!

Ingrediënten voor 2 personen
1 bundel bospeen
1 ajuin
2 sjalotten
gemengde noten
gorgonzola
honing
olijfolie
zwarte peper
grof zeezout

Zo maak je het
1. Snij de loofjes tot op 2 centimeter van de bovenkant van de bospeen af, zodat deze nog een stukje groen hebben. Schil de bospenen en spoel ze met water.
2. Vul een kookpot met water en kook de bospenen gedurende 30 minuten beetgaar. Controleer dit af en toe door er met een vork voorzichtig in te prikken.
3. Pel de ajuin en de sjalotten en snij deze in fijne snippers.
4. Snij de gemengde noten in stukjes en rooster deze op een pan zonder vetstof tot deze goudbruin zien.
5. Verhit op dezelfde pan 1 eetlepel olijfolie en stoof er de ajuin en sjalotten in tot deze goudgeel zien.
6. Verhit een grillpan met 1 eetlepel olijfolie en gril er kort de bospenen op zodat deze een krokant korstje krijgen.
7. Serveer de bospenen op een bord en doe er de gestoofde ajuin en sjalot over. Brokkel er de geroosterde noten en gorgonzola over en giet er een flinke scheut honing overheen. Kruid eventueel af met zwarte peper en grof zeezout.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s