Noedelwok met runderreepjes en broccoli

Lekker en simpel wokgerecht gevonden op de website van Colruyt!

Ik ben gek van wokgerechten omdat de ingrediënten zich allemaal gezellig onder mekaar mengen. Dit brengt mij alvast in de stemming voor mijn reis naar Maleisië volgende week!

Je kan dit receptje en tal van andere inspirerende lekkernijen vinden via https://www.colruyt.be/nl/lekker-koken

Ingrediënten voor 4 personen
600 g gemarineerde runderreepjes (beenhouwerij)
300 gram woknoedels
2 broccoli’s
2 lente-uitjes
2 cm gember
2 eetl. sesamzaad
2 dl kippenbouillon (1/2 blokje opgelost in 2 dl heet water)
2 eetl. olijfolie
1 rood pepertje

Zo maak je het 
Snij de lente-uitjes in stukjes van 2 cm. Snij de broccoli in kleine roosjes. Rooster de sesamzaadjes in een pan met antiaanbaklaag, zonder vetstof. Rasp de gember fijn. Verwijder de pitjes uit het pepertje en snij in reepjes.

Verhit één eetlepel olijfolie in een wok en bak de runderreepjes vijf minuten op een hoog vuur. Haal uit de wok.
Verhit één eetlepel olijfolie in de wok en bak de lente-uitjes, de gember en het pepertje één minuut. Voeg de broccoli toe en roerbak vijf minuten.
Overgiet met de kippenbouillon en roer er de woknoedels onder. Laat nog vijf minuten garen.
Meng er de runderreepjes onder en bestrooi met de geroosterde sesamzaadjes.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s